Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a získejte Dopravu zdarma!
Filtrování produktů
Prosím čekejte...
Doprava a platba
Doprava | Cena |
Osobní odběr - Záhornice | 0 Kč |
Osobní odběr - Geis Point | 49 Kč |
Osobní odběr - Zásilkovna | 49 Kč |
Osobní odběr - DPD Pickup | 69 Kč |
DPD - kurýrní služba | 99 Kč |
Česká pošta (balík do ruky) | 119 Kč |
Geis - kurýrní služba | 89 Kč |
Osobní odběr - kamenná prodejna | Zdarma |
Objednávka od 2 000 Kč | Zdarma |
Při platbě na dobírku bude účtováno doběrečné ve výši od 30 Kč.
Více informací na stránce Doprava a platba.
Proč nakoupit u nás
Napsali o nás
Rychlost dodání Kvalitní bavlna Radost dětí z dárků
2020-12-30
Výběr zboží
2020-12-23
Velká spokojenost a velmi rychle.
2020-12-22
Dětské tričko s dlouhým rukávem s myškou Minnie. Základní vlastnosti:...
Dětské tričko s dlouhým rukávem s myškou Minnie. Základní vlastnosti:...
Dětské tričko s dlouhým rukávem s myškou Minnie. Základní vlastnosti:...
Bavlněný knot o šíři 22 mm pro petrolejovou lampu. Základní vlastnosti:...
Skleněný cylindr na petrolejovou lampu s označením 11''' se zrcadlovým i...
Bavlněný knot o šíři 16 mm pro petrolejovou lampu. Základní vlastnosti:...
Dětská fleecová deka s velmi oblíbeným motivem princezen. Základní vlastnosti:rozměry: 100x150 cm. 100% polyester, fleece. praní na 30°C.
Sběratelská figurka Hello Kitty. Upozornění: Figurek je více druhů. Při objednávce vám bude odeslána náhodná varianta dle skladových zásob. Základní vlastnosti:Výška figurky 6 cm. Materiál: plast. Nevhodné pro děti do 3 let. Licenční výrobek.
Dětská kosmetická taška Princezny se zapínám na zip. Základní vlastnosti:rozměry (šxhxv): 22x17x7 cm. nevhodné pro děti do 3 let. licenční výrobek.Upozornění: Kosmetickou tašku nabízíme ve dvou barevných vyhotoveních (ve fialové a růžové barvě). Barevnou variantu pošleme dle skladových zásob.
Peněženka s oblíbenou panenkou Barbie vhodná pro předškolní slečny. Základní vlastnosti:rozměry (šxv): 11,5x8 cm. růžová barva. zapínání na zip. velká kapsa na bankovky. malá kapsa na zip. dvě kapsičky na kartičky. polyester. licenční výrobek.
Peněženka s motivy animované pohádky Frozen (Ledové království) vhodná pro předškolní slečny. Základní vlastnosti:rozměry (šxv): 12x8 cm. růžová barva. polyester. licenční výrobek.
Peněženka s motivy animované pohádky Frozen 2 (Ledové království 2) vhodná pro předškolní slečny. Základní vlastnosti:rozměry (šxv): 12x8 cm. zapínání na suchý zip. 1 velká kapsa na zip. 3 kapsy na kartičky. polyester. licenční výrobek.
Dárková sada nádobí s oblíbenými princeznami Annou a Elsou z animované pohádky Frozen (Ledové království). Základní vlastnosti:vyrobeno z plastu. 2 díly (miska, lžíce). pro děti od 10 měsíců. licenční výrobek.
Dárková sada nádobí s oblíbenými malými poníky z animovaného seriálu My Little Pony. Základní vlastnosti:vyrobeno z plastu. 3 díly (kelímek, miska, talíř). pro děti od 3 let. dárkové balení. licenční výrobek.
Praktický set zástěry a čepice pro malé kuchařky a milovnice princezen. Základní vlastnosti:věk: 3-8 let. 100% polyester. praní na 40°C. chraňte před ohněm.
Velmi kvalitní bavlněné pončo s kapucí s motivem princezen. Základní vlastnosti:rozměry: 60x120 cm 100% bavlna. praní na 40°C.
Dětské bavlněné povlečení na standardní postel s motivem Mimoni, určené pro holčičky. Základní vlastnosti:rozměry (šxd): 140x200, 70x90 cm bavlněné povlečení. zapínání na zip. z každé strany je jiný motiv. licenční výrobek.
Dětský batoh L.O.L. Surprise Squadgoals je šikovný batůžek pro menší děti. Batoh je lehký ale pevný. Základní vlastnosti:rozměry (šxhxv): 24x8x28 cm. světle růžová záda. 1 velká kapsa na zip. polohovatelné světle růžové popruhy. poutko na zavěšení. nevhodný pro děti do 3 let. licenční výrobek.
Dětský batoh Lego Movie 2 šikovný batůžek pro menší děti. Batoh je lehký ale pevný. Základní vlastnosti:rozměry (šxhxv): 29x12x46 cm. růžová záda. 1 kapsa na zip. 1 menší kapsa na zip. 2 boční kapsy ze síťoviny pro malé předměty. polohovatelné růžové popruhy. poutko na zavěšení. nevhodný pro děti do 3 let. licenční výrobek.
Dětský batoh Princezny je šikovný batůžek pro menší děti. Batoh je lehký ale pevný. Upozornění: Popruhy na batohu mají modrou barvu. Základní vlastnosti:rozměry (šxhxv): 23x7x27 cm. 1 kapsa na zip. polohovatelné modré popruhy. poutko na zavěšení. nevhodný pro děti do 3 let. licenční výrobek.
Box na svačinu na výlety a do školy s motivem z animovaného seriálu Miraculous Ladybug (Kouzelná Beruška a Černý kocour). Základní vlastnosti:rozměry (šxhxv): 16x11x5 cm. licenční výrobek. nelze mýt v myčce. nelze používat v mikrovlnné troubě. vyrobeno ve Španělsku.
Dětský porcelánový hrnek se sestrami Annou a Elsou z animované pohádky Frozen (Ledové království). Základní vlastnosti:dárkové balení. objem: 325 ml. rozměry (šxv): 8x9,5 cm. z každé strany je jiný obrázek. licenční výrobek. lze mýt v myčce. lze používat v mikrovlnce. nevhodné pro děti do 8 let.
Dětský porcelánový hrnek s motivy z animovaného seriálu Paw Patrol (Tlapková patrola). Základní vlastnosti:dárkové balení. objem: 325 ml. rozměry (šxv): 8x9 cm. z každé strany je jiný obrázek. licenční výrobek. lze mýt v myčce. lze používat v mikrovlnce.
Dětský porcelánový hrnek s princeznami. Základní vlastnosti:dárkové balení. objem: 325 ml. rozměry (šxv): 8x9 cm. licenční výrobek. lze mýt v myčce. lze používat v mikrovlnce.
Velmi oblíbený polštářek s motivem z animovaného seriálu Miraculous Ladybug (Kouzelná Beruška a Černý kocour) Základní vlastnosti:rozměry (šxd): 40x40 cm. 100% polyester. potah není snímatelný. praní na 40°C. licenční výrobek.
Školní penál Barbie uzavíratelný na zip. Základní vlastnosti:rozměry (šxvxh): 13x20x4 cm. bez vybavení. jednopatrový. dvě klopy s poutky na potřeby. kvalitní materiál. licenční výrobek.
Školní penál s motivem smajlíků uzavíratelný na zip. Základní vlastnosti:rozměry (šxvxh): 13x20x4 cm. růžová barva. bez vybavení. jednopatrový. dvě klopy s poutky na potřeby. kvalitní materiál. licenční výrobek.