Výprodej! DVD Finley - požární autíčko 5 Zobrazit větší

DVD Finley - požární autíčko 5

Dostupnost: Nedostupné

Vzdělávací animovaný seriál pro předškolní děti (od 2 do 6 let) o požárním autíčku Finleym a jeho kamarádech. Páté pokračování.

Více informací

Konečná cena:

19,00 Kč s DPH

Původně: 49,00 Kč|Sleva: 30,00 Kč
Doprava již od 59 Kč, více zde

Více informací

Jedinečný vzdělávací seriál televize BBC pro předškolní děti (od 2 do 6 let). Seznamte se s Finleym a jeho kamarády. Finley je malé požární autíčko. Je zvědavé, odvážné a hlavně moc rádo pomáhá, kde je potřeba. On a jeho kamarádi - popelářské auto Gorby, poštovní dodávka Miguel, školní autobus Scooty, buldozer DJ, odtahové auto Jesse, zmrzlinové autíčko Isabelle a vyklápěcí nákladní auto Dex - pomáhají obyvatelům, řeší problémy a poznávají spoustu užitečných věcí.

DVD obsahuje 7 příběhů plus bonus trailery:  Co je pro jednoho auto smetí, je pro druhé poklad - Buldozérka DJ zničí část popelářského auta Gorbyho. Nic si z toho nedělá, dokud to nezažije na vlastní kůži. Isabelin velký kornout - Isabelle se nelíbí, jak vypadají její světla na fotkách. Ale každý je svým způsobem krásný..., Finleyho nová hračka - Finley dostane novou hračku. Je hezké se o věci podělit se svými kamarády. Nespavost ve Friendlyville - Pan Zvonek prospí skoro celé dny. Vzbudí se jen když musí ohlásit poplach. Jenže teď ne a ne zamhouřit oka...Dobře provedená práce - Naši kamarádi musí nakreslit na silnici jízdní pruhy. Podaří se jim těžký úkol zvládnout? Množství odpadků roste - Autíčka si nedělají hlavu s odpadky a odhazují je kolem sebe. Jejich kemp teď vypadá jako smetiště. Vyzývám tě! - Dex poťouchle navádí Finleyho, aby udělal svou práci ledabyle. Odolá Finley pokušení líného kamaráda? Zastavte tisk - Reportérské autíčko natáčí dokument o městečku. Každý se snaží vyniknout a získat pozornost jen pro sebe.

Délka: 84 min, Zvuk: DD 2.0

Parametry

Motiv:Auta, technika
Věk:2+
Jazyk:CZ, SK, ENG, HU
Délka:84 min.
Druh média:DVD
Balení:Papírový obal (pošetka)

Recenze

Zatím nebyla přidána žádná recenze. Můžete být první...

Napsat recenzi

DVD Finley - požární autíčko 5

DVD Finley - požární autíčko 5

Vzdělávací animovaný seriál pro předškolní děti (od 2 do 6 let) o požárním autíčku Finleym a jeho kamarádech. Páté pokračování.

Napsat recenzi