Nakupte ještě za 3 500,00 Kč a získejte Dopravu zdarma!
Dostupnost: Nedostupné
Datum dostupnosti:
Dětské bavlněné povlečení na velkou postel s motivem legendárního komiksového hrdiny Spidermana s hnědým pozadím.
Základní vlastnosti:
Máte doma fanouška Petera Parkera, mladíka s nevídanými schopnostmi? Patří Spiderman mezi jeho největší kladné hrdiny? Udělejte svému dítku či vnoučeti radost a dopřejte mu společnost pavoučího muže i v noci.
Povlečení je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlny, je oboustranné a skládá se z povlečení polštáře a peřiny na velkou postel. Je laděno do hnědé barvy a je vhodné jej kombinovat s bílým prostěradlem.
Důvody k nákupu
Pro dosažení maximální kvality a jemnosti povlečení Vám doporučujeme praní naruby v pracím prostředku na jemné barevné prádlo bez obsahu bělidel na max. 40°C.
| Rozměry: | 140x200,70x90 cm |
| Motiv: | Spiderman |
| Typ zapínání: | Zip |
| Počet dílů: | 2 |
| Praní: | 40°C |
| Nežehlivá úprava: | Ne |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | 100% bavlna, gramáž 110 g/m2 |
Zatím nebyla přidána žádná recenze. Můžete být první...
