Závěsná skříňka 6723 (červená) Zobrazit větší

Závěsná skříňka 6723 (červená)

Dostupnost: Nedostupné

Velká kovová ukládací skříňka s plastovými zásuvkami vhodná pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek např. šroubků, matiček, hřebíčků, podložek.

Více informací

Mars Svratka

Konečná cena:

750,00 Kč s DPH

Doprava již od 59 Kč, více zde

Doporučujeme dokoupit

Více informací

Kovová ukládací skříňka s plastovými zásuvkami je vhodná pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek např. šroubků, matiček, hřebíčků, podložek. Tato skříňka je vhodným doplňkem ve výrobě, vybavení dílen, garážích, sklepech, v kancelářích a všude tam, kde je nutné mít drobné předměty přehledně uloženy a rychle k dispozici. Skelet ukládací skříňky je vyroben z ocelového plechu. Ocelový plech je špičkově povrchově upraven práškovými plasty, které chrání proti korozi.

Balení obsahuje skelet skříňky i se šuplíky, balení neobsahuje kotvící materiál do stěny a příčky v zásuvkách, příčky lze doobjednat anebo vyberte skříňku již vybavenou příčkami i kotvícím materiálem. Tento typ skříňky obsahuje:

 • 30 ks zásuvek typu A (nejmenší) o vnitřní velikosti 35x52x138 mm
 • 6 ks zásuvek typu B (střední) o vnitřní velikosti 57x136x136 mm
 • 1 ks zásuvek typu C (největší) o vnitřní velikosti 57x276x136 mm.

Skříňky lze buď volně postavit, stohovat jednu na druhou (podstava je opatřena čtyřmi plastovými nožičkami), nebo zavěsit na stěnu. Jsou vyráběny v různých velikostech (různé výšky, šířky i hloubky) a s různými kombinacemi plastových zásuvek. Ze skříněk lze tvořit kompaktní celky.

Zásuvky jsou čiré a jsou vyrobeny z polystyrolového plastu. Zásuvky jsou vyráběny v různých variantách a velikostech. Skříňky jsou vybaveny systémem, který zabraňuje vypadnutí zásuvek při prudkém vytažení či při naklonění skříňky. Pohodlnější chod zásuvek zajišťují vodící lišty, které zabraňují vzpříčení zásuvek.

Skříňky je možné dodat v různém barevném provedeni v odstínech podle stupnice RAL. Minimální objednací množství pro jiné než standardní barvy (červená, modrá) dle vzájemné domluvy.

Parametry

Rozměry:30,6x55,1x15,5 cm
Barva:Červená
Materiál:Ocelový plech povrchově upravený
Hmotnost:4,5 kg

Recenze

Hodnocení 
2017-12-19

Recenze z portálu Heureka.cz

Pro:
Léty ověřená kvalita

Celkové hodnocení:
Nesnaží se za každou cenu blbě modernizovat (měnit rozměr, tvar) a dají se koupit skříňky které pasují k 20let starým setům. Výborná kvalita zpracování.


  Napsat recenzi

  Závěsná skříňka 6723 (červená)

  Závěsná skříňka 6723 (červená)

  Velká kovová ukládací skříňka s plastovými zásuvkami vhodná pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek např. šroubků, matiček, hřebíčků, podložek.

  Napsat recenzi

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: