Výprodej! Závěsná skříňka 6762 (modrá) Zobrazit větší

Závěsná skříňka 6762 (modrá)

Dostupnost: Nedostupné

Středně velká kovová ukládací skříňka s plastovými zásuvkami vhodná pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek např. šroubků, matiček, hřebíčků, podložek.

Více informací

Mars Svratka

Konečná cena:

399,00 Kč s DPH

Původně: 439,00 Kč|Sleva: 40,00 Kč
Doprava již od 59 Kč, více zde

Doporučujeme dokoupit

Více informací

Kovová ukládací skříňka s plastovými zásuvkami je vhodná pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek např. šroubků, matiček, hřebíčků, podložek. Tato skříňka je vhodným doplňkem ve výrobě, vybavení dílen, garážích, sklepech, v kancelářích a všude tam, kde je nutné mít drobné předměty přehledně uloženy a rychle k dispozici. Skelet ukládací skříňky je vyroben z ocelového plechu. Ocelový plech je špičkově povrchově upraven práškovými plasty, které chrání proti korozi.

Balení obsahuje skelet skříňky i se šuplíky, balení neobsahuje kotvící materiál do stěny a příčky v zásuvkách, příčky lze doobjednat anebo vyberte skříňku již vybavenou příčkami i kotvícím materiálem. Tento typ skříňky obsahuje 30 ks zásuvek typu A (nejmenší) o vnitřní velikosti 35x52x138 mm.

Skříňky lze buď volně postavit, stohovat jednu na druhou (podstava je opatřena čtyřmi plastovými nožičkami), nebo zavěsit na stěnu. Jsou vyráběny v různých velikostech (různé výšky, šířky i hloubky) a s různými kombinacemi plastových zásuvek. Ze skříněk lze tvořit kompaktní celky.

Zásuvky jsou čiré a jsou vyrobeny z polystyrolového plastu. Zásuvky jsou vyráběny v různých variantách a velikostech. Skříňky jsou vybaveny systémem, který zabraňuje vypadnutí zásuvek při prudkém vytažení či při naklonění skříňky. Pohodlnější chod zásuvek zajišťují vodící lišty, které zabraňují vzpříčení zásuvek.

Skříňky je možné dodat v různém barevném provedeni v odstínech podle stupnice RAL. Minimální objednací množství pro jiné než standardní barvy (červená, modrá) dle vzájemné domluvy.

Parametry

Rozměry:30,6x28,2x15,5 cm
Barva:Modrá
Materiál:Ocelový plech povrchově upravený
Hmotnost:2,55 kg

Recenze

Hodnocení 
2016-11-21

Recenze z portálu Heureka.cz

Pro:
kvalitní výrobek, velmi užitečný, dobrá manipulace - já jej mám na korálky a mám je dobře seřazené - ihned najdu ty , které potřebuji, vyjmu ty,které zrovna potřebuji, pořádek při tvoření

Proti:
nic

Celkové hodnocení:
super výrobek - všestranné použití - vhodný dárek pro ženy , co tvoří - korálky,nitě,knoflíky .....


  Napsat recenzi

  Závěsná skříňka 6762 (modrá)

  Závěsná skříňka 6762 (modrá)

  Středně velká kovová ukládací skříňka s plastovými zásuvkami vhodná pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek např. šroubků, matiček, hřebíčků, podložek.

  Napsat recenzi

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: