Nakupte ještě za 3 500,00 Kč a získejte Dopravu zdarma!
Dostupnost: Skladem 2 ks, ihned k expedici
Datum dostupnosti:
Oblíbený polštářek s motivem z animovaného seriálu Plamínek a čtyřkoláci (Blaze and the Monster Machines).
Základní vlastnosti:
Mají vaše děti rády animovaný seriál Plamínek a čtyřkoláci? Pak jim jako dárek kupte tento báječný polštářek Plamínek a čtyřkoláci Racers a dopřejte jim společnost jejich oblíbenců i v noci!
Povlak polštářku je ze 100% polyesteru a je snímatelný.
Důvody k nákupu
Pro dosažení maximální kvality a jemnosti povlaku Vám doporučujeme praní naruby v pracím prostředku na jemné barevné prádlo bez obsahu bělidel na max. 30°C.
| Sušička: | Ne |
| Žehlení: | Do 110 °C |
| Bělení: | Ne |
| Rozměry: | 40x40 cm |
| Motiv: | Plamínek |
| Typ zapínání: | Zip |
| Praní: | 30°C |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 100% PES + 100% PES výplň |
Zatím nebyla přidána žádná recenze. Můžete být první...
