Nakupte ještě za 3 500,00 Kč a získejte Dopravu zdarma!
Dostupnost: Skladem 10 ks, ihned k expedici
Datum dostupnosti:
Dětské bavlněné povlečení motivem z animovaného seriálu Jak vycvičit draka (How to train your dragoun).
Základní vlastnosti:
Mají Vaše děti rády seriál Jak vycvičit draka? Pak jim kupte toto bavlněné povlečení s malými dráčky!
Povlečení je ze 100%-ní bavlny a vyznačuje se svoji stálobarevností. Skládá se z povlaku polštáře a peřiny na malou postýlku.
Důvody k nákupu
Před prvním použitím doporučujeme povlečení vyprat. Pro dosažení maximální kvality a jemnosti povlečení Vám doporučujeme praní naruby v pracím prostředku na jemné barevné prádlo bez obsahu bělidel na max. 60°C.
| Sušička: | Nižší teplota |
| Žehlení: | Do 150 °C |
| Rozměry: | 100x135,40x60 cm |
| Motiv: | Jak vycvičit draka |
| Typ zapínání: | Zip |
| Počet dílů: | 2 |
| Praní: | 60°C |
| Nežehlivá úprava: | Ne |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 100% bavlna |
Zatím nebyla přidána žádná recenze. Můžete být první...
