Nakupte ještě za 3 500,00 Kč a získejte Dopravu zdarma!
Dostupnost: Skladem > 20 ks, ihned k expedici
Datum dostupnosti:
Dětské bavlněné povlečení pro fanoušky filmové ságy Harry Potter.
Základní vlastnosti:
![]() | Zákazníci v poslední době koupili 6 ks |
Je oblíbeným hrdinou Vašich dětí hlavní postava filmové ságy Harry Potter? Potom jim udělejte radost a kupte jim bavlněné povlečení Harry Potter Bradavická škola!
Na lícní straně povlečení je škola čar a kouzel, do které všichni milovníci kouzelného světa Harryho Pottera touží chodit, tedy Bradavická škola. Reverzní strana povlaku přikrývky je šedá a erbem školy bradavic, a všemi kolejemi, které reprezentuje. Povlak polštáře je z obou stran stejný, shodný s motivem lícní strany povlečení, tedy hrad Bradavic, který slouží jako škola pro mladé čaroděje.
Důvody k nákupu
Před prvním použitím doporučujeme povlečení vyprat. Pro dosažení maximální kvality a jemnosti povlečení Vám doporučujeme praní naruby v pracím prostředku na jemné barevné prádlo bez obsahu bělidel na max. 60°C.
| Sušička: | Nižší teplota |
| Bělení: | Ne |
| Žehlení: | Do 150 °C |
| Rozměry: | 140x200,70x90 cm |
| Motiv: | Harry Potter |
| Typ zapínání: | Zip |
| Počet dílů: | 2 |
| Praní: | 60°C |
| Nežehlivá úprava: | Ne |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 100% bavlna |
Recenze byla napsána na Zboží.cz
Pro:
Vše v naprostém pořádku.
