Nakupte ještě za 3 500,00 Kč a získejte Dopravu zdarma!
Dostupnost: Skladem 3 ks, ihned k expedici
Datum dostupnosti:
Dětský ručník Plamínek a čtyřkoláci Speed je skvělý doplněk do koupelny, vhodný do školek a škol.
Základní vlastnosti:
| Žehlení: | Do 110 °C |
| Bělení: | Ne |
| Sušička: | Ne |
| Rozměry: | 30x50 cm |
| Motiv: | Plamínek |
| Praní: | 30°C |
| Nežehlivá úprava: | Ne |
| Barva: | Světle modrá |
| Materiál: | 100% bavlna, froté, gramáž 350 g/m2 |
Zatím nebyla přidána žádná recenze. Můžete být první...
